W7 Skin Quench – Milky Hydrating Toner 100ml (8)

Te bestellen als display van 8 stuks. Aangegeven prijs is de prijs per stuk.

Login om te bestellen
  • Groothandel in cosmetica
  • Geuren & Verzorging
  • Ook afhalen mogelijk
  • Altijd de nieuwste trends

Beschrijving

Geef je huid een intensieve hydratatieboost met de W7 Skin Quench Milky Toner.

Deze lichte, melkachtige toner is speciaal ontwikkeld om de huidbarrière te ondersteunen en te versterken. De formule bevat een complex van 8 soorten hyaluronzuur en een triple ceramidecomplex, die de huid langdurig hydrateren, droogheid helpen verminderen en de huid zacht, soepel en comfortabel laten aanvoelen.

Breng na het reinigen zachtjes aan op de huid als voorbereiding op je serum, moisturizer en de rest van je skincare-routine.

Belangrijkste ingrediënten:

Triple Ceramide Complex – helpt de huidbarrière te versterken en vochtverlies te verminderen:

  • Ceramide NP
  • Ceramide AP
  • Phytosphingosine

8 Molecular Hyaluronic Acid Complex – hydrateert de huid op meerdere niveaus, helpt vocht vast te houden en zorgt voor een volle, frisse glow:

  • Sodium Hyaluronate
  • Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate
  • Hydrolyzed Hyaluronic Acid
  • Sodium Acetylated Hyaluronate
  • Hyaluronic Acid
  • Sodium Hyaluronate Crosspolymer
  • Hydrolyzed Sodium Hyaluronate
  • Potassium Hyaluronate
ASTH
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.